Technologia – nowoczesna i sprawdzona

Co by było, gdyby możliwe było jeszcze więcej?

W WIK, to pytanie zadajemy sobie codziennie.

Nie tylko sobie, ale przede wszystkim naszym Klientom – architektom, inwestorom i klientom indywidualnym. Co by się stało, gdybyśmy umożliwili większą swobodę projektowania? Gdybyśmy udostępnili rozwiązania pozwalające na jeszcze większy profesjonalizm? Gdybyśmy byli jeszcze lepsi?

"Innowacja rozpoczyna się od dobrego pomysłu. Rzeczywistością staje się dzięki planowym działaniom, kompetencjom oraz zapałowi towarzyszącemu jej wdrożeniu. Spektrum naszych działań obejmuje wszystkie fazy procesu budowlanego."

Najwyższa jakość wszystkich komponentów

Oddanie Klientom do dyspozycji dostosowanych do potrzeb z zachowaniem najwyższych standardów jakości: profili, okuć, rozwiązań z zakresu automatyki budynków oraz akcesoriów.

Więcej dla jutra – więcej od życia

Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za swoje dokonania. Tworzycie Państwo coś, co pozostaje: architektura, która dziś kształtuje budownictwo mieszkaniowe czy biurowe, będzie miała wpływ na nasze życie jeszcze przez dziesięciolecia. Jednocześnie cyfrowe rozwiązania w sposób zasadniczy zmienią procesy w budownictwie.

Możemy to wykorzystać!

"Wiemy, jak wymagający jest dziś proces budowlany. Wiemy także, jak możemy Państwa wspomóc od momentu powstania planu inwestycji do jego urzeczywistnienia."

SCHÜCO jako lider rynku zajmuję się codziennie rozwojem innowacyjnych technologii i usług. W taki sposób razem z Państwem, dzięki dostępnym technologiom – tworzymy dla Państwa zrównoważone, inteligentne budownictwo przyszłości, spełniające coraz wyższe wymagania dotyczące komfortu i bezpieczeństwa.

Zaplanujcie Państwo swój sukces z marką Schüco.

Długi czas użytkowania domu

Innowacyjne rozwiązania systemowe
okien, drzwi, fasad i nie tylko... WIK ALUMINIUM.

Budownictwo mieszkaniowe

Inwestorom prywatnym, naszym Klientom, jak i instytucjonalnym oferujemy okna, drzwi wejściowe, systemy przesuwne, ogrody zimowe i balkony tworzące całościowe rozwiązania klasy premium dla domów jedno i wielorodzinnych.

Swoboda wyboru! 

Wszystkie nasze produkty można dopasowywać indywidualnie, co pozwala na spełnienie najwyższych wymagań w zakresie estetyki, wzornictwa, bezpieczeństwa i komfortu, przy jednoczesnym zachowaniu zasad efektywności energetycznej zarówno w budynkach nowych, jak i modernizowanych.

Wróć do

Ogrody zimowe

Przejdź do

Firma